Fordanserki – wszystko co musisz wiedzieć o pracy fordanserki

Fordanserki parkiet

Fordanserki – kim są? Praca fordanserki to coraz popularniejsze zajęcie wśród młodych dziewczyn, mające naprawdę wiele zalet, ciekawą historię i atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli zastanawiasz się nad pracą, zaletami i opiniami dotyczącymi pracy fordanserki lub organizujesz branżową imprezę i chcesz je zatrudnić – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Fordanserki to dziewczyny pracujące na dobrą atmosferę i zabawę w trakcie firmowych eventów i wydarzeń. Organizatorzy branżowych imprez, chcąc uczynić swoje wydarzenie atrakcyjnym i wprawiającym gości w doskonały nastrój nierzadko korzystają z agencji fordanserek, które szkolą i zatrudniają profesjonalne fordanserki. Współpraca z agencją fordanserek umożliwia fordanserce rozwój oraz pozyskiwanie atrakcyjnych zleceń, a współpracującej z nią firmie wykwalifikowany personel i profesjonalną obsługę.

Kim są fordanserki?

Bycie fordanserką to coraz popularniejsze zajęcie wśród młodych dziewczyn, w szczególności studentek, choć wciąż niewiele mówi się o tym kim są fordanserki. Fordanserki to są dziewczyny pracujące podczas różnych imprez branżowych i wydarzeń firmowych. Dziewczyny pracujące w charakterze fordanserek to na ogół młode dziewczęta dbające o świetną atmosferę – głównie na parkiecie – w trakcie danej imprezy.

Organizatorzy firmowych imprez często mają kłopot z dysproporcją pomiędzy zaproszonymi mężczyznami a kobietami, co skutecznie obniża jakość zabawy na danym przyjęciu. Wówczas do akcji wkraczają fordanserki, które nie tylko wyrównują swoją obecnością wspomnianą dysproporcję, ale również tańczą, wyciągają na parkiet gości i sprawiają, że impreza nabiera zupełnie innego, oczekiwanego przez organizatorów, charakteru.

Agencje fordanserek

Agencje fordanserek – jak działają?

Agencja fordanserek to miejsce, do którego powinniśmy się udać jeśli chcemy rozpocząć naszą przygodę z tą branżą. W agencji fordanserek pracują osoby, które zajmują się pozyskiwaniem zleceniodawców, opieką nad fordanserkami oraz zlecaniem pozyskanych ofert swoim podopiecznym. Będąc fordanserką w agencji możesz liczyć na terminowe i uczciwe wynagrodzenie, pomoc w konstruowaniu oraz negocjowaniu warunków zawieranych umów, bezpieczeństwo i komfort w trakcie pracy oraz rozwój i stały dostęp do zleceń. Agencje fordanserek nierzadko pomagają swoim fordanserkom w utworzeniu profesjonalnego portfolio oraz wysyłają swoje podopieczne na szkolenia i zagraniczne zlecenia.

Klient korzystający z usług agencji fordanserek może liczyć na fachową i profesjonalną obsługę swojego wydarzenia. Fordanserki pracujące dla agencji cechują się odpowiednia prezencją, wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem, a przede wszystkim doświadczeniem. Wszystkie te cechy to gwaranty udanego branżowego przyjęcia. Szukając fordanserek np. w sieci możemy natrafić na nieodpowiedzialne i niesłowne dziewczyny, które mogą w ostatniej chwili nie zjawić się na zleceniu lub kompletnie położyć atmosferę na naszym wydarzeniu. Agencje fordanserek skrupulatnie podchodzą do zatrudniania dziewczyn, dlatego decydując się na współpracę możemy liczyć na terminową usługę najwyższej jakości.

Kto może zostać fordanserką? Predyspozycje fordanserek

Fordanserki to z reguły studentki lub uczennice szkół średnich, które mają możliwość pracować w weekendy, kiedy odbywa się większość eventów oraz wydarzeń związanych branżowych. Predyspozycje fordanserek w dużej mierze oceniane są przez agencje. Kto może zostać fordanserką? Fordanserka powinna być atrakcyjna i uśmiechnięta. W wielu agencjach istnieje również wymóg dotyczący odpowiedniego wzrostu fordanserki – zwykle minimum stawiane przez agencje to 170 cm.

Kandydatka na fordanserkę powinna także być otwarta, uśmiechnięta i odnajdująca się w towarzystwie. Dziewczyny nieśmiałe, unikające kontaktu z ludźmi i niezbyt rozmowne z pewnością nie odnajdą się w tej pracy. Duże znaczenie w kwestii tego kto może zostać fordanserką mają także nasze umiejętności „taneczne” – fordanserka musi umieć ruszać się na parkiecie i budować pozytywny klimat na imprezie – w końcu w dużej mierze właśnie na tym polega jej praca.

Dodatkowym atutem dziewczyny, która chce zostać fordanserką, są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i znajomość języków obcych. Na dużych imprezach firmowych pojawiają się zagraniczni goście. Jeśli taka osoba zagadnie fordanserkę, a ta nie będzie w stanie porozumieć się z gościem na podstawowym poziomie, może to odbić się na jej dalszej karierze – wszak podczas zlecenia bardzo ważne jest to, jak fordanserka jest odbierana właśnie przez obecnych na wydarzeniu gości.

Zarobki fordanserek. Ile zarabia fordanserka?

Dziewczyny poszukujące pracy w charakterze fordanserki często zadają sobie pytanie ile zarabia fordanserka. Niełatwo odpowiedzieć na pytanie o zarobki fordanserek, gdyż w dużej mierze jest to uzależnione od ilości dni pracy, jej dyspozycyjności, doświadczenia, a także tego, czy współpracuje z agencją czy też szuka zleceń na własną rękę. Ile zarabia fordanserka? Przeciętne zarobki fordanserki wahają się od 150 do 300 zł za jedną imprezę, przy czym stawki te mogą być odpowiednio wyższe w zależności od rodzaju wydarzenia i posiadanego przez fordanserkę doświadczenia. Współpracując z agencją można spodziewać się, że zarobki fordanserki będą większe – agencja zapewnia bowiem stałość dobrze płatnych zleceń, a co najważniejsze – wypłacalnych zleceniodawców.

Zalety pracy fordanserki

Zalety pracy fordanserek to całkiem długa lista. Przede wszystkim fordanserki mają okazję nawiązać podczas swojej pracy masę ciekawych znajomości. Takie kontakty mogą nam się przydać – zarówno przy rozwijaniu dalszej kariery jako fordanserka, ale także w innych branżach. W trakcie firmowych bankietów i dużych biznesowych wydarzeń fordanserki mogą poznać ludzi z różnych branż i środowisk.

Kolejna z zalet pracy fordanserek to ciągłe rozwijanie i wykorzystywanie swoich umiejętności interpersonalnych. Będąc w stałym kontakcie z ludźmi możemy rozwijać swoje umiejętności interpersonalne zarówno w rozmowie, jak i jej podtrzymywaniu, inicjowaniu zabawy na parkiecie czy innych zabaw integracyjnych. Fordanserki mogą również ćwiczyć swoje umiejętności językowe, gdyż nierzadko zdarzają się wyjazdy zagraniczne czy obsługa imprez, na których obecni są goście obcojęzyczni.

Jeśli chodzi o zalety pracy fordanserki warto zaznaczyć, że dla wielu dziewczyn jest to przede wszystkim możliwość zarabiania przy jednoczesnym robieniu tego, co się lubi. Kontakt z ludźmi, impreza, taniec – za to właśnie dostajemy pieniądze pracując jako fordanserka. Czego chcieć więcej? 🙂

Loading...

Podobne Artykuły

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Komentarze

  1. Pingback: Praca na wakacje dla młodzieży – czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 udostępnień