Ivel.pl – profesjonalne kamery AHD i domofony

Kamery AHD Ivel

Ivel.pl to sklep z innowacyjnym sprzętem alarmowym, monitorującym. W ofercie sklepu znajdują się m.in. akcesoria do monitoringu (kamery AHD), domofony i wideodomofony, systemy kontroli dostępu. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu!

Ivel.pl to sklep internetowy z niezawodnymi systemami zabezpieczeń oraz systemami teleinformatycznymi. Dostępne są zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i takie prostsze, idealne do użytku domowego. W podstawowe ofercie znajdują się:

1) interkomy;
2) domowe czujniki;
3) domofony i wideodomofony;
4) systemy RACK czy elementy sieci LAN oraz WLAN;
5) systemy kontroli dostępu i RCP;
6) akcesoria do monitoringu;
7) innowacyjne systemy alarmowe.

Ivel domofony

Ivel obsługuje klientów hurtowych i detalicznych, więc każdy może liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Sklep działa już od wielu lat, wyróżniają go: konkurencyjne ceny, doświadczeni pracownicy, bogata oferta (tylko urządzenia najwyższej jakości, profesjonalne) oraz krótki termin oczekiwania na realizację zamówienia.

Domofony i kamery AHD to jedne z najczęściej wybieranych sprzętów w Ivel – czytając dalszą część artykułu, dowiesz się więcej na ten temat.

Kamery AHD gwarancją bezpieczeństwa

Warto wiedzieć, że kamery AHD cieszą się dużym zainteresowaniem – wszystko dlatego, że wyróżniają się na rynku niezawodnością i funkcjonalnością.

Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na ten model kamery AHD – od marki APTI. Umożliwia on transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx., ponadto pozwala na uzyskanie obrazu w rozdzielczości 960H. Ta kamera AHD to opłacalna inwestycja!

Kamera AHD od marki APTI zapewnia najwyższą jakość obrazu oraz transmisję bez żadnych opóźnień. Posiada automatyczną regulację mocy oświetlacza IR oraz menu akranowe OSD. Co więcej, te kamery AHD mają także wiele przydatnych funkcji, jak np.: automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu, mechaniczny filtr podczerwieni, cyfrowa redukcja szumu w obrazie, szeroki zakres dynamiki oświetlenia, automatyczny balans bieli, wyostrzanie konturów obrazu, konfigurowalny tryb dzień/noc.

To niezawodny i solidny sprzęt, który posłuży lata! Warto inwestować w kamery AHD, które są inwestycją w bezpieczeństwo. Nie da się lepiej wydać pieniędzy.

Domofony – dobra ochrona + komfort

Dlaczego domofony są tak popularne? Odpowiedź jest oczywista: ponieważ gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Montowane są zarówno w dużych firmach, biurowcach itp., jak i w prywatnych domach.

Mając do dyspozycji profesjonalny system domofonowy, można być spokojnym o bezpieczeństwo danego obiektu. Domofon uniemożliwiwa wtargnięcie na teren posesji osób niepożądanych. Co więcej, gwarantuje także duży komfort! Domofon pozwala na bezproblemową komunikację osób w budynku z przybyłymi, bez konieczności podchodzenia do drzwi – jest to niezwykle ważne w dużych frmach, gdzie, aby podejść do drzwi, trzeba np. zejść schodami kilka pięter w dół, na dłuższą metę może to być problematyczne.

Domofony od Ivel cieszą się dużym zainteresowaniem. W ofercie sklepu znajdują się zarówno gotowe zestawy, jak i pojedyncze akcesoria (kable, przewody, elektrozaczepy) – wszystko od najlepszych, sprawdzonych producentów: Commax, Radbit, Cyfral, Genway. Domofon ze sklepu ivel.pl z pewnoścą długo posłuży, to urzędzania niezawodne! Warto sprawdzić.

Nie ma co zwlekać! O bezpieczeńtwo warto zadbać jak najszybciej – nie ma nic lepszego od inwestycji w nie. Dotyczy to ochrony zarówno prywatnych domów, jak i dużych firm, magazynów, biurowców. Kamery AHD i domofony to sposób na dobre zabezpieczenie posesji. Zdecydowanie warto być mądrym przed szkodą. Oferta Ivel.pl jest naprawdę bogata – pracownicy chętnie doradzają i pomagają w wyborze odpowiednich urządzeń, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten sklep. To wszystko wraz z konkurencyjnymi cenami stanowi połączenie idealne!

Loading...

Podobne Artykuły

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Komentarze

    • Jakub
    • 21 listopada 2021
    Odpowiedz

    Poradźcie mi jaką kamerkę wybrać, chciałbym monitorować teren przed bramą wjazdowa do mojej posesji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 udostępnień