Kasy pancerne – bezpieczeństwo to podstawa!

Kasy pancerne TUTUS

Kasy pancerne dają gwarancję bezpieczeństwa – skutecznie chronią mienie. Inwestycja w kasę pancerną się opłaca – wiedzą o tym właściciele zarówno firm, sklepów, hoteli, jak i prywatnych domów. Dowiedz się więcej o kasach pancernych.

Kasy pancerne to profesjonalne skrytki, sejfy, które skutecznie chronią wszelkie kosztowności, mienie. Są one praktycznie niemożliwe do sforsowania, posiadają wiele zabezpieczeń. Kasa pancerna to obowiązkowe wyposażenie firm czy sklepów, ale także prywatnych domów pełnych cennych przedmiotów i ważnych dokumentów. Warto jednak pamiętać o tym, że wybór kasy pancernej powinien być dobrze przemyślany – rodzajów kas pancernych jest wiele, zatem aby nie popełnić błędów, zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Szafa na dokumenty

Te kasy pancerne są zdecydowanie warte zobaczenia. Wszystkie kasy pancerne ze sklepu TUTUS to profesjonalne, certyfikowane sejfy od sprawdzonych, cenionych producentów. Wybór jest duży, więc z powodzeniem każdy znajdzie model idealnie spełniający wszystkie oczekiwania. Zachęcamy do przejrzenia oferty.

Kasa pancerna – zastosowanie

Zastosowanie kas pancernych jest niezwykle szerokie. Są one wyposażeniem firm, gdzie trzyma się dokumentację pracowniczą, gotówkę, papiery wartościowe; sklepów, gdzie przechowuje się utargi; instytucji finansowych; a nawet szpitali, aptek czy laboratoriów, gdzie przetrzymuje się leki i substancje chemiczne.

Warto dodać, że kasy pancerne są coraz częściej wybierane także do prywatnych domów – to bardzo ważne, ponieważ zwykłe domowe skrytki w szafkach czy tapczanach to żadne zabezpieczenie przed włamywaczami, którzy są przecież w stanie przetrząsnąć cały dom w poszukiwaniu kosztowności, dlatego znalezienie i dostanie się do nich nie stanowi dla złodziei żadnego problemu.

Kasa pancerna

Jak jest zbudowana kasa pancerna?

Kasy pancerne wyróżniają się trwałą konstrukcją. Są wykonywane z dobrej jakości stali i mają wielowarstwową budowę, to sprawia, że charakteryzują się solidnością. Warto dodać, że kasa pancerna posiada rozbudowany system ryglowy oraz odporne na przewiercenia zamki. Tego typu skrytki mogą być wyposażone w trzy rodzaje zamków: kluczowy, szyfrowy lub mechaniczny.

Oprócz tego kasy pancerne mają zabezpieczenia antykorozyjne oraz czujniki wstrząsowe. Do tego wszystkiego są ognioodporne.

Warto też wspomnieć, że niektóre modele posiadają specjalne kotwy, które umożliwiają przytwierdzenie kasy do podłoża.

Nie ma zatem wątpliwości, że kasa pancerna to najlepsza możliwa ochrona – inwestycja w kasę pancerną zdecydowanie się opłaca. Co prawda jest to spory wydatek, ale może okazać się nieporównywalnie niższy od wartości skradzionych podczas włamania przedmiotów. Warto o tym pamiętać.

Kupno kasy pancernej – przydatne wskazówki

O czym pamiętać, przeglądając kasy pancerne? Jaki model wybrać? Jaki sprawdzi się najlepiej? Wybór kasy pancernej zdecydowanie nie jest łatwy, dlatego trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę przy zakupie.

Przede wszystkim, co jest niezwykle istotne, zawsze należy wybierać kasy certyfikowane. Certyfikat stanowi o jakości i bezpieczeństwie sejfu. Kasy bez certyfikatu nie gwarantują dobrej ochrony, dlatego nie warto na tym oszczędzać!

Oprócz tego trzeba pamiętać, że do wyboru są różne kasy pancerne: wolnostojące, narożne oraz takie przeznaczone do montażu w meblach. Warto zatem dokładnie przeanalizować, która z nich sprawdzi się najlepiej, jaka będzie najbardziej funkcjonalna w naszym przypadku.

Co więcej, kasy różnią się od siebie wielkością, rozstawem i liczbą półek we wnętrzu itp. Dlatego zanim zdecydujemy się na konkrentny model, należy określić, co w takim sejfie będzie przechowywane, dzięki temu uda się kupić kasę idealnie dopasowaną do potrzeb, która pomieści wszystko, co chcemy.

Kasa pancerna to potrzebna i mądra inwestycja. Na bezpieczeństwie nigdy nie powinno się oszczędzać. Warto być mądrym przed szkodą i jak najszybciej pomyśleć o ochronie mienia.

Loading...

Podobne Artykuły

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Komentarze

    • Igor
    • 21 listopada 2021
    Odpowiedz

    Zastanawiam się nad kupnem kasy pancernej, poradźcie jaką najlepiej kupić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 udostępnień